Hakkımızda

GIRASOLAR » Hakkımızda

Girasolar

Güneşten güç almanıza yardımcı oluyoruz!

Girasolar Türkiye’nin zengin güneş enerji potansiyelini fark eden ilk yabancı şirketlerden biri olarak 2004 yılında kurulmuştur. 2005 yılında yürürlüğe giren Yenilenebilir Enerji Kanunu ile tedarikçi bir firma olarak sektörde kendini tanıtmaya başlamıştır. Alanında uzman kadrosu mevcut sistemlerin bakım ve onarımını üstelenerek, mümkün olan en yüksek verimlilikle anahtar teslim projeler hazırlayacak ve bu süreçte sizlere rehberlik edecektir.


Girasolar

Kalite odaklı…

Girasolar yatırımcı yada son müşteri ayırt etmeksizin, uzun vadede kazanç getiren değerli ve yüksek kaliteli çözümler sunmaktadır. Girasolar’ ın disiplinli ve nitelikli teknik kadrosu kurdukları sistemlerde dünyanın en iyi tedarikçileri tarafından üretilen yüksek kalitedeki materyalleri kullanmaktadır. Girasolar, kurulumlarında yüksek kalite ve iyi fiyata odaklanmanın yanı sıra garanti ve teminat çözümleri de sunmaktadır. Yüksek kaliteli sistemler kötü hava şartlarında bile yıllarca problemsiz elektrik üretimi sağlamaktadır.


Girasolar

Küresel Deneyimler ve Yerel Tecrübemiz

İyi eğitimli ve deneyimli teknik ekibimiz ve başarılı iş ortaklarımız projelerinizin söz verilen zamanda teslim edilmesi için özen gösterir. Güneş enerjisi sistemlerinin saha analizi yapıldıktan sonra montajı, güvenlik testleri, planlaması ve kurulumu bütünüyle Girasolar tarafından tamamlanır. Her uygulama için yapılan verimlilik ve uygunluk testleri ile en uygun malzeme seçilir. Arazi uygulaması olan projelerimizde sağlam hızlı ve sürdürülebilir bir sistem kurulumu için iş ortağımız BAYO.S’ un patentli ürünü olan zemin vidaları kullanılmaktadır. Çatı uygulamalarında ise çatı tiplerine göre yapıya en uygun çözümler getirilir. Girasolar çeşitli modül üreticileriyle işbirliği içindedir ve projeye uygun yüksek verimli materyali seçer. Girasolar, dünyanın önde gelen solar ekipman üreticilerinin Türkiye distribütörlüğünü üstlenmiştir ve uluslararası pazarda müşterilerine en yüksek kaliteyi sağlamayı hedefler.


Girasolar

BAYO.S ile Stratejik Ortaklık

Girasolar ve BAYO.S ‘un değer ve becerilerini birleştirdikleri iş ortaklığı ile başarılı güneş enerji santrallerinin kurulumu kaçınılmazdır. Dünya genelinde 400 MW’lık kurulum deneyimi ve yerel varlık ile edinilen iyi deneyim, sürdürülebilir çözümler kurulmasını sağlar. Türkiye’de ve yurt dışında 10 yılı aşkın süredir gösterdiğimiz faaliyetler ve edindiğimiz deneyimler, projelerimizi ne kadar büyük ve karmaşık olursa olsun başarılı bir şekilde tamamlamamıza yardımcı olmaktadır.


Misyonumuz:

Girasolar, müşterilerine yüksek kalitede ve uzun vadeli getiriler sağlayan enerji çözümleri sunmaya odaklıdır. Şirket değerlerini ve inançlarını, etik ve sosyal sorumluluk ile tanımlar. Girasolar çözüm odaklıdır ve müşteri isteklerine en ideal çözümü üretir. Biz, yenilikçi ve öncelikle müşteri memnuniyetini önemseyen bir firma olarak tanınmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz:

Girasolar olarak biz, ekonomik ve güvenilir enerjinin temel bir insan hakkı olduğuna inanıyoruz. Bu arzın oluşturulması için, iyi tasarlanmış bir enerji stratejisine ihtiyaç duyulacağının bilincindeyiz. Fosil yakıtlara olan bağımlılık bizlerin ve gelecek nesillerin hayatlarını olumsuz etkilemektedir. Girasolar, yenilenebilir enerjiyi desteklemek, yaşam standartlarını geliştirmek ve sosyal sorumluluk odaklı bir enerji güvenliği sağlamak için güvenli ve pratik çözümler taahhüt eder.


  • Krinner iş ortaklığı ile yüksek kaliteli yönetim sistemi

  • kurulum için 20 + 80 çalışan

  • Günde 1000 vidalama için delme işlemi

  • Günde 1200 parça Fotovoltaik panel montajı

Facebook
LinkedIN Twitter