İZ-KA 2015 Yılı Yenilenebilir Enerji Mali Destek Programı

GIRASOLAR » Basın odası » İZ-KA 2015 Yılı Yenilenebilir Enerji Mali Destek Programı

İzmir Kalkınma Ajansı (İZ-KA) 09 Aralık 2015 tarihi itibariyle Yenilenebilir Enerji ve Çevre Teknolojileri Mali Destek Programını başlattı. Yenilenebilir enerji ve çevre teknolojilerinin destekleneceği program kapsamında toplam 15 Milyon TL’lik bir kaynağın başarılı projelere kullandırılması planlanıyor.

iz-ka

Yenilenebilir Enerji ve Çevre Teknolojileri Mali Destek Programının genel amacı, “İzmir’de Yenilenebilir Enerji ve Çevre Teknolojileri’nde Ar-Ge ve yenilik kapasitesinin geliştirilmesi, bu teknolojilerin üretilmesi, kullanımının yaygınlaştırılması ile verimlilik, rekabet gücü ve çevresel performansın artırılması”, özel amacı ise “İzmir’de Yenilenebilir Enerji ve Çevre Teknolojileri’nde Ar-Ge ve yenilik kapasitesinin geliştirilmesi, bu teknolojilerin üretilmesi; yenilenebilir enerji kullanımının yaygınlaştırılması ile verimlilik, rekabet gücü ve sürdürülebilir çevresel performansın artırılması” olarak belirlendi.

Detayları için aşağıdaki adresi inceleyebilirsiniz.

http://www.izka.org.tr/destekler/acik-destek-programlari/2015-yili-yenilenebilir-enerji-ve-cevre-teknolojileri-mali-destek-programi/

  • Krinner iş ortaklığı ile yüksek kaliteli yönetim sistemi

  • kurulum için 20 + 80 çalışan

  • Günde 1000 vidalama için delme işlemi

  • Günde 1200 parça Fotovoltaik panel montajı

Facebook
LinkedIN Twitter